KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143399
nr 1514 3399
Bertil Wiséhn. Signerad, daterad -78, Söder mälarstrand. Olja på duk, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:13:16
6/1 17:54:52